Podcast

https://open.spotify.com/show/2HqFFsaj9ZVFf3SaS521qI

Loňskou sezónu jsme představili náš nový projekt podcast BASKETjakoBRNO. V celkem sedmnácti epizodách jsme mluvili o zákulisí mládežnických i seniorských reprezentacích, komunikovali jsme novinky v klubu a samozřejmostí byly i rozhovory s představiteli Basketu Brno. 

Tuto sezónu jsme spustili "druhou" sezónu podcastu a opět chceme přinášet ty nejčerstvější informace našim fanouškům. 

První epizoda se věnuje zákulisí reprezentace U20, která vybojovala postup do A divize EuroBasketu a zároveň druhou divizi vyhrála. Hosty podcastu jsou Petr Křivánek a Matěj Rychtecký.

Druhý díl představuje novou tvář v realizačním týmu. Asistent trenéra Jan "Vasil" Pavlík mluvil o své bohaté kariéře, působení v Brně, i reprezentaci. 

Ve třetí epizodě jsme se opět vrátili k mládežnickým reprezentacím. K mikrofonu zasedl nejlepší český hráč Eurobasketu do 18 let Milan Stráněl a rozehrávač reprezentace U21 3x3 basketu Matěj Dáňa.

Čtvrtá epizoda druhé sérii nás vzala tentokrát přímo do front office. Po necelém roce se totiž opět ve studiu podcastu usadil generální manažer a bývalý rozehrávač Roman Marko, který se rozpovídal o novém týmu i trenérech, ale přidal také zajímavý vhled na prodej permanentek, informace k sezoně ENBL či návratu do Svitav

29_20230911_190312.png