Související zápas

Basket Brno
178_20240405_150454.jpg

Zítra hrajeme o páté místo

Basket Brno vs BK ARMEX Děčín

6.4. | 18:00 | STAREZ Aréna Vodova | Vstupenky v síti ticketportal (odkaz ZDE)

Zítra odehrajeme poslední utkání v nadstavbové skupině A1. Do Brna přijede Děčín, který si už zajistil čtvrté místo po nadstavbě.

My hrajeme o páté místo, máme o výhru víc než Pardubice, které cestují do Nymburku. V případě naší výhry na pátém místě zůstaneme a v play-off se ve čtvrtfinále utkáme právě s Děčínem.

Děčín představil v posledních dnech novou posilu, kterou je Zdravko Boškovič. Válečníci tak reagují na zranění Jana Štěrby, který se v nejbližších týdnech na palubovce nepředstaví. Boškovič přichází na sever Čech z Kolína, bude působit na pozici menšího pivota. V této sezoně byl aktuálně kolínským top skórerem.

Absence v utkání: Stráněl (zraněný kotník), Kubín (zraněný kotník)

Atrakce utkání: Poločasová soutěž o zapůjčení auta na víkend od partnera zápasu. Předání cen vítězům tipovací soutěže s aplikací fandoor.

Jan Pavlík (asistent trenéra Basket Brno): ,,Poslední zápas nadstavby Kooperativa NBL odehrajeme proti Děčínu a bude hodně zajímavý i z toho pohledu, že s velkou pravděpodobností na sebe Brno a Děčín narazí ve čtvrtfinále play-off. Soupeř posílil na pozici 4 hráčem, který typově velmi dobře zapadá do jejich herního konceptu, tím si rozšířil rotaci a je vidět, že to s útokem na medaile myslí vážně. Velmi důležité bude se vyrovnat s tvrdostí, se kterou se soupeř prezentuje a omezit ztráty, které nás velmi limitovaly v posledním vzájemném utkání v Děčíně. Na domácí palubovce chceme zvítězit a naladit se na tvrdé boje v play-off.

Související odkazy